Firma RW LIFT zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie doradztwa, montażu, modernizacji, remontów, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego dźwigów - wind osobowych, towarowych, schodów i chodników ruchomych oraz urządzeń służących do transportu osób niepełnosprawnych. Firma świadczy również usługi w zakresie wykonywania wszelkich pomiarów elektrycznych instalacji dźwigowej na terenie województwa wielkopolskiego. Odbiorcami usług naszej firmy są zarówno duże i małe firmy, jednostki budżetowe, jak i indywidualni klienci.
 
Nasza firma jest regionalnym przedstawicielem włoskiej firmy VIMEC specjalizującej się w produkcji urządzeń do transportu osób starszych i niepełnosprawnych.

RW LIFT współpracuje z wieloma producentami urządzeń dźwigowych w kraju i za granicą, dzięki czemu ma możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań w branży dźwigowej oraz ma zapewniony pełny dostęp do częsci zamiennych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania serwisowanych urządzeń dźwigowych.

RW LIFT jest firmą, której filarem są wysoce wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży dźwigowej.
RW LIFT gwarantu
je pełny profesjonalizm, najwyższe standardy obsługi, pełną odpowiedzialność za powierzone urządzenia, oraz wysoką dyspozycyjność i zaangażowanie.
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!